23
اهانت مدعی رحمت به مادر داغدار

محمدعلی طاهری و اهانت به یک مادر داغدار

  • کد خبر : 6060
  • 22 مهر 1399 - 20:36
محمدعلی طاهری و اهانت به یک مادر داغدار
چرا از عناوینی نسبت به فرزندم استفاده کردین که جگرم را سوزاندید؟ مگر شما خود را نماینده شبکه مثبت معرفی نکردید؟ مگر در درس‌های‌تان نمی‌گفتید که نباید در فاز منفی بروید؟

بهداشت معنوی؛ در پی ضایعه غم‌بار درگذشت آقای رضا عمادی اللهیاری از منتقدان عرفان حلقه، محمدعلی طاهری رهبر این جریان دست به قلم شده و با انتشار بیانیه‌ای آقای اللهیاری را به شکل ناجوانمردانه‌ای آماج تهت‌ها و افتراهای خود قرار دادند، امری که پس از آن توسط برخی از شاگردان ایشان دنبال شده و موجب تألم و تأثر شدید خانواده داغدار اللیهاری گردید.

این رفتار غیراخلاقی جریان عرفان حلقه اعتراض شدید خانم دکتر ریتا اللهیاری، خواهر مرحوم اللهیاری را در پی داشت. متاسفانه نوع برخورد غیراخلاقی طاهری و افتراهای بدون دلیل وی به مرحوم اللهیاری موجب گردید مادر مرحوم اللهیاری نیز با دلی شکسته و اندوهبار در نامه ای خطاب به محمدعلی طاهری مراتب اعتراض خود را اعلام دارند.

این در حالی است که پیش تر، در جهاد فرهنگی مرحوم رضا عمادی اللهیاری در مقابل عرفان حلقه، مادر ایشان به عرفان حلقه متمایل بودند و چندان فرزندشان را همراهی نکردند، ولی با اهانت‌های اخیر طاهری به فرزندشان و مشاهده عدم‌مطابقت گفتار با رفتار طاهری، در دیدگاه خود نسبت به عرفان حلقه تجدید نظر کرده‌اند. ایشان در بیانیه ارزشمند خود نیز به عدم تطابق رفتار و کردار طاهری با ادعاهایش اشاره کرده است.

در ادامه متن پاسخ مادر مرحوم اللهیاری را مشاهده می‌کنید:

پسر عزیزم، آقای محمدعلی طاهری پیام تسلیت شما زمانی بدست من رسید که فرزند دلبندم، پاره تنم را به خاک میسپاردند. آقای طاهری، پسر عزیزم، فرستادن پیام تسلیت برای تسلی دل بازماندگان است نه ابراز کینه توزی و گله و شکایت و لیست کردن کارهای فرد فوت شده. بین شما و فرزند دلبندم هر چه بود گذشت و در دادگاه عدل الهی بین شما عزیزانم قضاوت خواهد شد. پس چرا با پیام تسلیت‌تان باعث رنجش دل سوخته‌ام شدید؟

چرا از عناوینی نسبت به فرزندم استفاده کردین که جگرم را سوزاندید؟ مگر شما خود را نماینده شبکه مثبت معرفی نکردید؟ مگر در درس‌های‌تان نمی‌گفتید که نباید در فاز منفی بروید؟ پس چطور با پیامتان یک مادر داغدیده را سوزاندین؟ چرا با پیام پر از کینه و دور از بخشش تان راه را برای گستاخی شاگردانتان بفرزندم وحتی خود من باز کردید؟

مرا با قلبی شکسته و جگری سوخته وادار به نفرین کردید، اما مثل اینکه نفرین در درس‌های شما تعریف خاصی دارد و شما مرا وادار به نفرین کردید. از شما آقای طاهری اصلا انتظار چنین پیامی که تحریک کننده برخی از شاگردان شما باشد را نداشتم. شما میتوانستید با یک پیام ساده با من همدردی کنید و با بیانیه ای مریدان‌تان را، آن‌هایی را که ظاهرا هیچ درسی را یاد نگرفته اند را مهار کنید، کاری که بزرگان ما کردند و میکنند.

تازه فهمیدم پسرم حق بود و امروز به داشتن فرزند مجاهدی چون رضا جانم افتخار می‌کنم. از خداوند مهربانم میخواهم که امروز آه جگرسوز یک مادر داغدار دل شکسته را بشنود و شما و همه کسانی را که به من و رضای عزیزم که دستش از دنیا کوتاه است اهانت کردند را به خدا واگذار می‌کنم و می‌خواهم تا زنده‌ام ببینم آنچه را که باید ببینم. آقای طاهری کرونا هست و شما هم پسر دارید، عارفان مجموعه عرفان حلقه، کرونا همچنان هست و من همه کسانی را که با پیام‌های توهین آمیزشان دلم را شکستند نفرین می‌کنم حتی اگر این نفرین به خودم هم برگردد زیرا بعد از رضایم دیگر میلی به زندگی ندارم. بحق محمدوآل‌محمد، آمین.

زهرا شاهرودی

مادر داغدار مرحوم رضا الهیاری

 

لینک کوتاه : https://behdashtemanavi.com/?p=6060
  • 789 بازدید

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت، در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.