15
یک داستان تکراری: شروعی همراه با شکست و نهایتا انفجار موفقیت

محمد افلاکی؛ مدعی کوانتومی با مدرک دیپلم ریاضی

 • کد خبر : 7947
 • 12 آبان 1400 - 8:13
محمد افلاکی؛ مدعی کوانتومی با مدرک دیپلم ریاضی
محمد افلاکی نه تحصیلات دانشگاهی خود را کامل کرده و نه دورۀ آموزشی معتبری را درزمینهٔ فیزیک کوانتوم گذرانده است، بااین‌حال تمام آموزش‌های خود را بر پایه نظریه‌های کوانتوم قرار داده و از آن‌ها برای فریب افکار عمومی استفاده می‌کند.

بهداشت معنوی؛ این روزها افراد زیادی از طریق فروش ادعاهای شبه‌علمی به ثروت می‌رسند. محمد افلاکی نیز ازجملۀ این افراد است. او متولد اطراف اصفهان و حدوداً 40 ساله است؛ دیپلم ریاضی دارد و نتوانسته از دانشگاه در رشته مهندسی مکانیک فارغ‌التحصیل شود. داستان زندگی‌اش نیز همانند سایر مدعیان موفقیت و ثروت است؛ شروعی همراه با شکست، ولی درنهایت پیدا کردن راه موفقیت، و حالا می‌خواهد این راه را به دیگران نیز آموزش دهد. او خود را مدرس موفقیت و مربی انگیزشی معرفی می‌کند و البته نویسنده. وی می‌گوید اگر به دنبال آرامش، سلامتی، شادی و ثروت هستید، آموزش‌های ما را دنبال کنید.

فیزیک کوانتوم شاخص سخنان محمد افلاکی است. پاک‌سازی کوانتومی، ثروت کوانتومی و خلاصه رسیدن به خواسته‌ها با استفاده از انرژی معنوی که البته ماهیت فیزیکی دارد. او در بستر فضای مجازی با تولید محتوا مشغول بازاریابی است. سایر محتواهای او با عناوین دوره توربوسل (فروش و کسب‌وکار)، دورۀ تربیت فرزند، آموزش‌های ویژۀ تک جلسه‌ای در حوزه سلامت، ثروت و شادی و… ارائه می‌شود. این دوره‌ها با مبالغ قابل‌توجهی در حدود 2 تا 4 میلیون تومان به فروش می‌رسد. کتاب‌هایی نیز در این موضوعات توسط محمد افلاکی تدوین شده است؛ پاک‌سازی کوانتومی، ارتعاشات ثروت‌ساز، شفای کوانتومی، ثروت کوانتومی.

محمد افلاکی با یادگیری ناقص نظریه‌های فیزیک کوانتوم، از آن‌ها در سخنان و آموزش‌های خود استفاده کرده و مدعی می‌شود با پاک‌سازی کوانتومی می‌توان به ثروت دست‌یافت. وی بیان می‌دارد که پدیدۀ اعجازانگیزی در پدیدۀ کوانتوم وجود دارد به نام درهم‌تنیدگی کوانتومی، و از همین پدیده به‌عنوان اصل مسلم استفاده کرده و می‌گوید ما می‌توانیم در قوۀ اختیار دیگران تأثیر گذاشته و تصمیم‌های آنان را تغییر دهیم. او می‌گوید ما با تغییر سطح ارتعاش خود نیز می‌توانیم در افراد دیگر تأثیر بگذاریم.

او که نه تحصیلات دانشگاهی خود را کامل کرده و نه دورۀ آموزشی معتبری را درزمینهٔ فیزیک کوانتوم گذرانده است، بااین‌حال تمام آموزش‌های خود را بر پایه نظریه‌های کوانتوم قرار داده و از آن‌ها برای فریب افکار عمومی استفاده می‌کند. این در حالی است که قوانین مطرح‌شده در فیزیک کوانتوم در جوامع دانشگاهی و علمی در حال بررسی و اثبات علمی است و ادعای تأثیر آن در بخش‌های مختلف زندگی انسان هنوز به‌صورت رسمی ادعا نمی‌شود. وی حتی ادعاهای متعدد معنوی نیز از طریق آموزش‌های کوانتومی دارد و مدعی است که می‌تواند افراد را با کوانتوم به معنویت برساند.

محمد افلاکی با مطالعۀ کتاب‌های تفکر نو و شرکت در دوره‌های مروجان این جریان در ایران، شروع به بازنشر این تفکر و کسب ثروت از این طریق کرده است. تفکر نو یک دین آمریکایی است که در قرن 19 پایه‌گذاری شد. تفکر نو مبتنی بر این باور است که خدا درواقع نیروی درونی انسان است و ما می‌توانیم با استفاده از این نیرو بر کائنات اثر بگذاریم و انرژی‌های فیزیکی و مادی را در جهت ثروت و سلامتی و کامیابی به‌کارگیریم. او با اشاره به بحث خدای درون، مدعی می‌شود آرامش و کامیابی برای کسانی حاصل می‌شود که خدای درون را پیدا کرده باشند. محمد افلاکی با تأکید بر توجه به انرژی الهی، خدا را در حد یک جریان انرژی که انسان می‌تواند برای منافع خود از آن بهره ببرد، معرفی می‌کند.

محمد افلاکی آموزه‌های تفکر نو را با عنوان دورۀ پاک‌سازی کوانتومی و دوش ثروت عرضه می‌کند. او می‌گوید تجسم کردن زیر دوش آب باعث محقق شدن آن‌ها می‌شود و شما با تجسم ثروت می‌توانید به آن برسید. همچنین تجسم قبل از خواب را نیز به مخاطبانش تجویز کرده و تأثیرات بسیاری نیز برای آن قائل است. تکنیک‌های دیگر او با عناوینی ازجمله تکنیک تبسم، جادوی سپید و سیاه، نامه نوشتن به خدا و… هرکدام به بخشی از التقاط‌های تفکر نوین می‌پردازند.

محمد افلاکی مراقبه‌ای را با نام مراقبۀ شکرگزاری معرفی می‌کند و تلاش دارد از طریق آیات قرآن به اثبات روش شکرگزاری خود بپردازد. گفتنی است شکرگزاری که مروجان تفکر نو عنوان می‌کنند بسیار متفاوت از شکرگزاری اصیل دینی و قرآنی ست. شکرگزاری تفکر نوینی با محوریت انسان و برای رسیدن به ثروت بیشتر است و هیچ خضوع و خشوعی در برابر ذات الهی نیست؛ درحالی‌که شکرگزاری مطلوب، منجر به رشد و تقرب انسان به خداوند می‌شود.

وی در سخنانی با لحن توهین‌آمیز از حضرت آدم و حوا یاد کرده و می‌گوید ایشان با خوردن میوه ممنوعه بهشت را باختند و به زمین منتقل شدند؛ درواقع آنان قمار کردند و بهشت را از دست دادند.

افرادی ازاین‌دست، سعی دارند با استفاده از شبه‌علم‌ها و فرضیه‌های علمی و ترکیب و التقاط باورهای دینی و مذهبی افراد با تفکرات اومانیستی، به تغییر سبک زندگی انسان‌ها پرداخته و جهان‌بینی آنان را مطابق با ایدئال‌های تمدن غرب سامان‌دهی نمایند. بدیهی است مهم‌ترین اقدام برای مقابله با افرادی ازاین‌دست، شناسایی و تبیین انحرافات آنان و نیز معرفی و تبیین معنویت اصیل و واقع‌گراست.

لینک‌های مرتبط:

عقده‌های کودکی که مسیر خرافه را نشان می‌دهند

شکرگزاری و استفاده ابزاری از آن در معنویت‌های نوین

چگونه شکرگزاری باورهایمان را تغییر می‌دهد؟

لینک کوتاه : https://behdashtemanavi.com/?p=7947
 • 762 بازدید

ثبت دیدگاه

 1. سلام
  من به خود آقای افلاکی ایمان ندارم اما به صحبت هاشون چونکه راجب امامان و معصومین هست توهین نخواهم کرد

 2. وای چقدر مضحک وخنده دار ،ذره ای با خوندن این مطالب در دلم لرزشی حس نکردم چون انقدر به آموزه های استاد عزیزم ایمان وباور دارم ،استاد درست وصادق،بیکاز😂اینان کسانی هستند که در دین تفرقه میندازن 🤣نه استاد افلاکی عزیز،استادِ جانهاس او واو پیغمبریست که خداوند بر مردمش نازل کرد،خخخ این عنوان رو دیدم وارد سایت شدم گفتم بیام ببینم کدوم …. به خودش جرعت داده که همچین توهینی کنه ،دوست عزیز برات قلبت عشق ونور الهی رو خواهانم ،خدا همه ی مارو به راهِ درست هدایت کنه🤲

 3. سلام محمد جان حضرت علی که قربونش بریم درد تلاش رو به چاه آب میگفت و شما به آب و ماهم به آب محمد جان شما میگویید خدا همین نزدیکی هاست مگر دیگران نمی گویند خدا از رگ گردن به ما نزدیک تره خوب شما هم همین رو میگید من هنوز نتیجه ای از دوره تبسم ایتا شما نگرفتم ولی می خام با تمام قوا دوش ثروت رو شروع کنم ببینم چی میشه موضوع جالب دیگه اینکه وقتی دارم به فایل های تبسم گوش میدم لحظه به لحظه حالم بهتر میشه ونمیذارن فایل به آخر برسه و تماس های خوبی وکلانی درباره ثروت می شنوم ولی هنوز به وقوع نپیوسته میدانید چرا چون هنوز گام ۷ هستم ۲ گام را تمام‌کنم یقینا اتفاقات خوبی خواهد افتاد انشاا

 4. منم یکی از کاربران دوره مقدماتی اقای افلاکی هستم
  واقعا اموزش هاش اثر گذار بوده و زندگی من متحول شده…بعدش هم برای کسانی که پول ندارن کلیپ های رایگان هم قرار میده پس فقط دنبال پول نیستند.
  ان شاءالله هر جا که هست موفق باشد

 5. سلام خدمت شما دوست گرامی که نظر بنده رامیخوانید
  بنده خودم به شخصه استاد افلاکی رو به اندازه چشمام قبول دارم، چون چشمم درست میبینه وممکن هست گاهی اشتباه کنه و اینو ممکن هر کسی انجام بده.
  اگر کار استاد اشتباهه من دوست دارم اشتباه کنم.
  اگر کار یا راهی که ایشون نشون میدن نتیجش آرامش و نزدیک تر شدن به خداست دوست دارم انجام بدم، شمام هم سعی کنید از این اشتباهات انجام بدین.

 6. باسلام خدمت همگی من هم به نوبه خودم جاداره که نظر خودم رو بنویسم و یک کلام کاری رو که روحانیون نتوانستند انجام بدن جناب آقای افلاکی مثله یک انسان شاید بگم قدیس دارن از طریق یک سری مباحث علمی حتی به غول این دوست عزیز ناقص انجام میدن الان اگه افلاکی میخواست حتی میتونست یک فرقه در ایران تشکیل بده که میتونست عواقب خیلی بدی هم داشته باشه اما علم و معنویات رو با هم ادغام کرد و از طریق مباحث کوانتومی خیلی ها رو از نظر روحی روانی و کلام های امیدوار کننده و آرامش بخش یا به غول خودشون جادوی کلامی سپید به زندگی دوباره ذوق میدن)به غول خودشون دنبال علت علمی و حتمی قضیه نگرد چیزی که جواب میده پس درسته(یاعلی مشهد

 7. سلام دوستان، اگر کسی به هردلیلی از آقای افلاکی ناراحت هست، من از او معذرت میخوام، انسان جایز الخطا ست، چیزی که خود آقای افلاکی هم به آن اشاره داره ومیگه ۱۴معصوم گناهی ندارند، البته من خودم تا حالا خطایی ندیدم، من باگوش دادن ۹جلسه ی رایگان، الان اینرو دارم مینویسم، واقعا آرامش به زندگیم برگشته وخداروشکر میکنم که با معجزه ی تبسم آشنا شدم، دوره ی مقدماتی رو باعشق خریدم ، واگر جهالت وکم سوادی آقای افلاکی، اینه، من عاشق جهالت وبی سوادی میشم چون دارم به خدا نزدیک میشم، اطرافیانم در۱۰روز گذشته کاملا حس کردند که من عوض شدم وآرامش دارم وباز هم خداروشکر، خدایا به تمامی کسانی که دیدگاه من رو خوندند، سلامتی وثروت و آرامش بده، الهی آمین🙏🙏

 8. سلام خدمت دوستان
  جالبه که استاد هم از طرف دین گریزان مورد ملامت هستند و شکایت دارن که شما کلاس موفقیت برگزار کردین یا کلاس مذهبی اینقدر که از خدا و پیامبر و ائمه و قرآن بیان میکنید و هم از طرف به ظاهر دینداران به اتهام دین گریزی

 9. امیدوارم هرچه زودتر عذرخواهی رسمی نگارنده این متن رو از استاد عزیز محمد افلاکی که راه خوبی رو نشون مخاطبینش می ده شاهد باشیم .اتفاقا همین دیشب که چندتا از فایل های پاکسازی کوانتومی مقدماتی ایشون رو گوش می دادم برای بار چندم و چندم با خودم فکر کردم تو این دوره که همه غرق در دنیای مادی خودمان شدیم مثل یک پیامبر ما رو به وادی معنویات می بره اما نه با خشک و مقدسی با خوش قلبی با امید با نگاه خوب به زندگی و‌…. . الهی خدا روز به روز به توفیقات ایشون بیفزاید . آرزو دارم مثل ایشون انرژی مثبت باشم و خوش قلب . من فرد مذهبی هستم چون آموزه ها مصداق از دین و آیه و حدیث می یارن با جون و دل می پذیرم و لذت می برم .انگار تازه دوباره مسلمان شدم یک مسلمان خوش قلب با دیدی وسیع انگار خدا تو سلول های بدن من هست .
  خدا شما رو هدایت کنه اینقدر راحت دیگران و زیر سوال می برین

 10. استاد محمد افلاکی بی نظیر هستن و ماحصل به کار بردن تکنیک های ایشان جز آرامش چیزی نبوده برام .خدا شما رو هدایت کنه . من چندتا دوره ازشون خریدم اتفاقا مترصد هستم دوره های دیگه رو هم بخرم به کوری چشم دشمنانش البته استاد اینقدر خوش قلبم که هیچ کس رو اصلا دشمن خودش نمی دونه

 11. سلامی مجدد، استاد عزیزم آقای محمد افلاکی عزیز نگران نباشید چون ، دشمن سبب خیر شود اگر خدا خواهد ، ما که به خدا و حرف های شما که از دل قرآن آمده و کلام خداست اعتماد داریم ، یا حق

 12. سلام ، استاد افلاکی عالی هستند و همه حرفهاشون صحت دارد ، لطفاً گول دشمن‌های خدا را نخورید و پر انرژی به مسیر ادامه دهید و اگر هم به نتیجه نرسید طبق گارانتی دوره دو برابر پولتون رو پس بگیرید که من مطمئنم نتیجه میگیرین ، در پناه حق

 13. اولا گویا شما خیلی به علم ودانش خود میبالید و افتخار میکنید و این خود غرور به همراه دارد و آموختن علم و دانش پایانی ندارد و هرگز تا ظهور امام عصر (عج) هیچ کس نمیتواند تا این میزان به علم خود مطمئن بوده و علمی که خارج از درک خودش باشد رانقض نماید ثانیا آن نیروی درونی که شما درمقاله تان نوشتید که استاد افلاکی آن را خدا مینامد همان روح الهی ست که خداوند از وجود خود در وجود تک تک انسانها دمیده است و این خودِ ماهستیم که با انجام گناه، آن نیرو ونور الهی را نادیده میگیریم و وجود خود را تیره و تار میکنیم و درنهایت لوح وجود انسان زنگار بسته و حقایق را انکار میکند .ثالثا استاد افلاکی معانی قرآن را به قدری زیبا توضیح میدهند که اگر کسی اندک علاقه ای نشان دهد خواهد فهمید که تازه با صحبت های استاد افلاکی متوجه معانی زیبااااای قرآن میشود.ثالثا استاد برای همه دوره های آموزشی شان ،درصورت نارضایتی دانشجو گارانتی بازگشت وجه قرار داده اند

 14. با سلام به نظر من مهم گفتار و سخنان طرف مقابل مهم هست نه مدرک و… پیامبر بزرگوار ما هم بی سواد بودن ولی رحمت للعالمین جناب افلاکی ضمن تشکر از زحمات و سخنان بسیار دلنشینتان امیدوارم در این مسیر دلسر نشید و پر انرژی ادامه بدهید چون خیلی از مردم عزیزمون که به اضطرار رسیده و مضطر شده اند اینجا جواب گرفته و میگیرند و اجر و پاداش شما با پول برابری نمیکند

 15. استاد افلاکی عاااالی بی نظیر دوست داشتنی باصداقت درستکار حرفهاشون به دل می نشینه و کاملا درست هستند ….

 16. محمد افلاکی استاد بزرگواری هستند من خودم در دوره های ایشان شرکت کردم و کاملا راضی هستم اگر این چنین نبود امثال من شکایت استاد را می کردیم پس با نوشتن مطالب این چنینی نمی توانید ذهنیت مردم را خراب کنید شما ررسی کنید سخرانی های کووین ترودو هم حول همین صحبت ها هست.

 17. با سلام منم شنونده وببینده ی آقای افلاکی در فضای مجازي هستم البته یکی دوساله بود می دیدم ولی دنبال کننده اش نبودم تا اینکه تو پلتفرم ایتا دنبال کنند ش شدم در چت با پشتیبانی آقاي افلاکی به خاطر فروش دوره ها بسوی خدا جر کردم ولي باز با خودم گفتم ببینم چه میگه ولي خوب خیلی ها ازش راضی هستند من هیچ دوره هاي را ازش خرید اری نکردم فقط تو دوره ی معجزه ی تبسم ایشان یک‌سری از رازهای را براي خودم به اجرا گذاشتم می خوام امتحان کنم ببینم تا چه حد درست درمیاد من خودم اهل نماز وایمان سخت به خدا هستم ولی در زندگی من خيلی گرفتاري وبدبختی میکشم می خوام ببینم ک برداشت راز از آقای افلاکی چه قدر تأثیر در رفع مشکلات زندگی من می تواند داشته باشد، درس دانشگاه آقای افلاکی دلیل بر دال مدرک نیست، ایمان واقعی وصحت درستي بودن از واقعیت ها مهم است پیامبر ما هم سواد نداشت پس ما نباید روی دیگران قضاوت بد بودن بدهیم فقط به خاطر فروش دوره هاش ب قیمت گزافی خیلی ناراحت کننده است وزیاد مورد پسندم نشده فقط از معجزه تبسم رایگان خوشم اومده انشاالله ک بتونم بهرمند بشم، اگر اثرات آن را ببینم باز دیدگاه می زارم براي درستي گفتار آقای افلاکی

 18. سلام و عرض ادب، بنده این رو متوجه شدم که وقتی پشت سر کسی حرف می زنی، داری به اون فرد کمک می کنی که مردم بیشتر بشناسن، نه اون وجهی که شما گفتی بلکه برعکس جملات شما رو دیگران متوجه می شن. یعنی متن شما رو می خونن و بعد میرن دنبال اینکه این فرد در صحبت هاش چی گفته که شما اینطور تند دارین ازش بدگویی میکنید و بعد اون از طریق شما به شهرت میرسه. بنابراین اگه تمایل دارید که به عنوان حریف( و یا دشمن حتی) با فردی مقابله کنید، با رعایت انصاف خوبی و بدی یا عیوب و توانمندیهاش رو بگید. اینجوری شما به عنوان یه فرد منصف و قاضی عادل مطرح میشین. ضمنا بنده به نوبه خودم به هیچ عنوان از مطالب سایتون استفاده نخواهم کرد.

 19. سلام و خدا قوت به همه شما گرامیان و استاد گرامی جناب مظاهری سیف
  شما بزرگواران در مسیر فرمایش رهبر عزیزمان دارید به خیال خودتان جهاد تبین می فرمایید :

  اینجانب محمد افلاکی هستم با همان دیپلم ریاضی فیزیک قدیم که اگر لب تر کنم و بخواهم دروغگویی پیشه کنم سه سوته مدرک دکترای افتخاری از دانشگاه خارجی چه واقعی چه جعلی که برای خیلی از شما بزرگواران حکم وسندیت عملی هم خواهد داشت، را پرداخت اندک مبلغی دریافت خواهم کرد چرا که بنده در حوزه علوم انسانی اولین نرم افزار راز بیوریتم چهار فصل را ثبت اختراع کرده ام و با همین ثبت اختراع ساده و تالیفات مختلف و رزومه علمی و عملی خود براحتی آب خوردن می توانم این گناه کبیره را انجام دهم و رزومه بنده در سایت راز چهار فصل و پاکسازی کوانتومی در بخش درباره ما هست و شمایی که می فرمایید بنده یک بیسوادی بیش نیستم حاضرم با تمامی جنابان شما مناظره علمی کنم که اگر عمری باقی باشد این کار را خواهم کرد تا از مظلمویت و حقانیت خودم و محتوای علمی پاکسازی کوانتومی دفاعی جانانه نمایم که شما اساتید در خواب هم این مطالب را نشنیده اید و نه خوانده اید چه برسد در سیاهی کتابهای این عالم وقتی برایش صرف کرده باشید و بعید است که شما از مقالات روز دنیا در زمینه روانشناسی انرژی با خبر باشید

  به نظرم من بهداشت معنوی به شدت بیمار است و نیاز به جراحی و درمان دارد و انشالله ظهور منتقم و حضرت حجت نزدیک است و روسیاهی به زغال و دروغگویان این عالم باقی خواهد ماند و انشالله بزودی با رساله دکترای خودم که در حوزه پاکسازی کوانتومی است جلوی شما آقایان محترم عرض اندامی خواهم کرد که مپرس !!!!!!!!!!
  اگر دانش و علم فقط در دانشگاه تدریس می شود بدانید که بنده متولد 1355 هستم و دیپلم ریاضی فیزیک خودم را سال 1374 گرفتم و تمام معلمین بنده از دبستان تا دبیرستان به نبوغ و هوش و استعداد ذاتی که خداوند به من هدیه داده است ( هذا من فضل ربی ) اذعان کرده اند و می کنند و ای وای بر شما که بدون یک تحقیق درست و حسابی آبروی بندگان خدا را می برید

  شما که شیخ هستید مگر در قرآن در آیه 6 سوره حجرات نخوانده اید که فرمود:

  يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا أَنْ تُصِيبُوا قَوْمًا بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِين

  ای مؤمنان، هر گاه فاسقی خبری برای شما آورد تحقیق کنید، مبادا از روی نادانی به قومی رنجی رسانید و سخت از کار خود پشیمان گردید.

  کدام فاسقی خبر آورده که ما دروغگو و کلاش و مدعی بی عمل هستیم کدام فاسقی گفته که فریب افکار عمومی می دهیم ؛ یقین دارم هیچ فاسقی نخواهیم یافت زیرا فاسقین هم از نگارنده این مقاله شاید دیندار تر باشند و بعد گیریم که فاسق خبر آورد مگر خدا نفرمود که تَبُین کنید که مبادا به افراد و قوم خود از روی جهالت رنجی برسانید!!!!!!!!!

  اکنون من در درگاه خدا بعنوان شیعه جان فدای امیرالمومنین علی علیه السلام و بعنوان منتظر و عاشق و مدعی آمدن فرزند بر حقش امام زمان عج از شما می خواهم که حداقل یک بار هم که شده کتاب پاکسازی کوانتومی ما را بخوانید و پژوهش های علمی که از این مبحث پاکسازی کوانتومی به همت اساتید حوزه و دانشگاه انجام گرفته و مقاله آن در مجله معتبر داخلی نمایه شده است و دیگر مقالات که در حال کار است را ملاحظه بفرمایید شاید هنوز وقت باشد که تبین نمایید و از این فرمایشات تعصب گونه خود دست بردارید و به درگاه حضرت حق توبه نمایید انشالله که همینطور باشد بزودی همدیگر را در جایی که شاید باورش هم برای تان سخت باشد زیارت خواهیم کرد و به قول حضرت حافظ کاش بفهمیم که :

  آبرو می رود ای ابر خطا پوش ببار
  که به دیوان عمل نامه سیاه آمده ایم

  امیدوارم این قدر شهامت و صداقت داشته باشید که این چند کلام حرف دل بنده را در سایت خود منتشر کنید که شنونده بایست عاقل باشد!!!!!!!!

 20. از نظر من سخنان استاد افلاکی دقیقا مطابق با دین و قرآن هست و ناسلامتی ما اشرف مخلوقات هستیم و قابلیت هایی داریم که باید کشف بشن و این قابلیت ها را خداوند در وجود ما قرار داده و ایشان هم دارن این قابلیت ها را یاد آوری میکنند ما با توبه و پاکسازی میتونیم به خدا متصل بشیم و با شکرگزاری به کمال برسیم این چه ایراد و اشکالی داره، زندگی من و نگاهم به خدای مهربون خیلی تغییرات مثبتی داشته ما اومدیم توی دنیا بزرگ و قوی بشیم و رسالت خودمون رو به انجام برسونیم و با این تکنیک ها زودتر به نتیجه میرسیم افرادی مثل استاد افلاکی ما را از سرگردانی نجات دادن خدا خیرشون بده

 21. به نظر من شما که این متن رو نسبت به آقای محمد افلاکی نوشتین خودتون هم خیلی علامه فرض نکنین، من اکثر فایلهای این شخص رو در دوره مقدماتی گوش دادم و نتیجه گرفتم. ایشون شاید خیلی خیلی علامه نباشن، ولی تا همین حد اطلاعات و راهکارهای معنوی که با استفاده از آیات قرآن که برداشت کردن و به دیگران آموزش میدن خودش خیلی جای شکر داره و بنده شخصیت ایشون رو خیلی دوست دارم و حل شدن خیلی از گره های زندگیم رو مدیون آموزش‌های ایشون هستم. شما هم لطف کنین بیشتر مطالعه کنین و در مورد آقای افلاکی دیگه اینطور نظر ندین

 22. نمیدونم قضیه چیه
  ولی با تموم وجودم عاشق استاد عزیزم محمد افلاکی هستم
  ایشون گارانتی گذاشتن برای محصولاتشون و اگه راضی نبودید میتونید پولتون رو پس بگیرید
  خیلی خوشحالم که با ایشون اشنا شدم
  یکی از چهار انسان تاثیر گذار زندگی من ایشون و دوست خوبشون اقای جواد زارع بودن
  موفق باشید

 23. باسلام
  در وویس شما از حضرت استاد دینانی دو کلمه خره و گوه میخوره اومده و منم چون تیتر خبرتون هم کلمه خره رو داره این کامنت رو با عذرخواهی از مخاطبین از قول شما و وویس پخش شده نوشتم اما بسیار بسیار از حجم جهالت و حماقت و خریت پخش کننده این وویس شگفت زده شدم.
  من از دوستداران آقای دینانی و البته ملکیان هستم و همیشه از گوش دادن به سخنان این دو دانشمند لذت میبرم اما قابل تصور نیست که یک احمق و جاهل مرکب در یک جلسه خصوصی با استاد دینانی بوده و در متن خبر هم خصوصی بودن جلسه را فریاد میزند و بعد همچو خودشیفتگان از جار زدن خصوصی بودن جلسه فراتر رفته و حود را محرم اسرار برمیشمرد و از شدت جهل و بی سوادی و جو گیری میگوید پنج دقیقه از وویس جلسه خصوصی را پخش میکنم
  تو غلط میکنی بچه
  تو واقعا شعور داری جاهل بی بنیان؟
  دوستان این اولین کامنت در طول زندگی منه که در اون از الفاظی همچون غلط میکنی یا احمق و… استفاده میکنم اما دلیلش اینه که خود سایت تیتر و متن صوتش دستم رو باز گذاشته و کلماتم بدتر از اون کلمات نیست
  ضمنا برام سواله چرا دامنه این سایت دات کام هست اما محتوای اون شبیه دامین های ثبت داخل – حالا مهم نیست

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت، در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.