2
انتقاد همچنان پابرجاست

تکذیب یک شایعه و آسیب شناسی تئاتر جابر

  • کد خبر : 6602
  • 28 بهمن 1399 - 9:29
تکذیب یک شایعه و آسیب شناسی تئاتر جابر

به گزارش بهداشت معنوی، روزهای اخیر شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه حذف مطالب مربوط به کانون نورالهدی و تئاتر جابر از سایت پایگاه خبری تحلیلی بهداشت معنوی در پی محکومیت مدیر مسئول این سایت بوده است. بدین وسیله شایعۀ فوق را تکذیب می کنیم و به اطلاع می رسانیم که شکایت مذکور پس از […]

به گزارش بهداشت معنوی، روزهای اخیر شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه حذف مطالب مربوط به کانون نورالهدی و تئاتر جابر از سایت پایگاه خبری تحلیلی بهداشت معنوی در پی محکومیت مدیر مسئول این سایت بوده است.

بدین وسیله شایعۀ فوق را تکذیب می کنیم و به اطلاع می رسانیم که شکایت مذکور پس از تحقیقات دستگاه قضائی به قرار منع تعقیب منتهی شد و ادعای شاکی مبنی بر نشر اکاذیب در پایگاه خبری تحلیلی بهداشت معنوی اثبات نشد.

در این مرحله شاکی نتیجه را نپذیرفت و نسبت به آن اعتراض نمود. اما سپس اعلام کرد که اعتراض را پس می گیرد و در مقابل درخواست می کند که مطالب مربوطه از سایت بهداشت معنوی حذف شود.

پس از مطرح شدن درخواستِ شاکی در حضور مرجع قضائی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی بهداشت معنوی برای نشان دادن حسن نیت درخواست شاکی را پذیرفت و دستور حذف مطالب منتشر شده را صادر کرد.

در عین حال هیچ گونه منعی از انتشار نقدهای بعدی وجود ندارد و در صورت لزوم مطالب انتقادی در خصوص تئاتر جابر منتشر خواهد شد.

لینک کوتاه : https://behdashtemanavi.com/?p=6602

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت، در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.